«Філатову вдалося об’єднати всіх заради майбутнього Дніпра», —учасники громадсько-політичного форуму

EE847A51-00C2-4A0F-AD2F-4C7020AC32B1

Дніпро — місто, що будують з любов‘ю. Дніпряни дуже задоволені якісними перетвореннями рідних вулиць, адже за останні п’ять років у місті сталося чимало якісних змін у різних галузях — від медицини до благоустрою.

Разом із цим, Дніпро завдяки виваженій позиції мера Філатова, є об’єднаним містом, де незалежно від національності, конфесії чи політичних поглядів містяни зґуртовані довкола спільних цілей — крок за кроком робити свої вулиці та двори комфортнішими та зручнішими.

«Ми і надалі повинні йти шляхом розвитку, примножувати те хороше, що вдалося зробити за ці п‘ять років», — наголошують делегати громадсько-політичного форуму, який 17 листопада відбувся в Дніпрі.

A8DEA57D-67BC-4EE0-942A-F4A2EA601F67

«Із так званих депресивних районів роблять красиві та зручні. Де люди можуть комфортно проводити час, гуляти з дітьми. Все змінюється. Реконструюються сквери, створюють нові зелені зони, сучасні школи після реконструкції, кілометри внутрішньоквартальних доріг, багато всього. Люди бачать. Їм це подобається, і вони хочуть, щоб усе продовжувалося в тому ж дусі», — сказав депутат міської ради Сергій Пустовий.

3830DCA2-919F-419C-B404-3F80E35A7F8A

Комфортним і безпечним місто роблять деталі, яким нині приділяють велику увагу. Так, при ремонті доріг у Дніпрі встановлюють острівці безпеки та колесовідбійні бруси, будують нові світлофорні об’єкти. У різних районах з нуля  будують дощову каналізацію. Місто відродило муніципальний електротранспорт і забезпечило містян великими комфортними автобусами. 

Крім цього, представники форуму  відзначають успішну роботу щодо захисту тварин, називаючи оновлене КП «Зооконтроль» одним із кращих в Україні. 

Також у Дніпрі розвивають єдиний медичний простір. 

«Ми всі прийшли, щоб підтримати Бориса Філатова.  Для мене, як для медика, важливі зміни в сфері охорони здоров'я.  Ми бачимо, як змінюються лікувальні установи.  Це дуже важливо», — зазначає головна лікарка поліклініки «Інтерпайпу» Тетяна Каптєлова. 

Міський голова Дніпра Борис Філатов наголосив, що місто і надалі крок за кроком ставатиме кращим — адже тут заради цього готові об’єднувати зусилля.

5882B4F5-6227-459A-857E-12ABABB00215

«Протягом п’яти років мені, як міському голові, в такому складному і різному місті вдалося зберегти загальнополітичний консенсус і об’єднати всіх. Я завжди пишався, що мені вдалося стати лідером всієї територіальної громади, і ніколи я не робив речей, які б могли зіткнути людей між собою — незалежно від конфесій, національностей чи політичних поглядів. Адже ми всі однаково любимо наше місто, прагнемо до майбутнього і розуміємо — лише об’єднавши зусилля можна збудувати місто мрії та зробити кращим життя людей», — сказав Борис Філатов.