Фонд Віктора Пінчука передав до військових бригад Дніпропетровщини 12 пікапів

Фото 5

Фонд Віктора Пінчука закупив 12 пікапів та передав їх двом бригадам ЗСУ. Машини закупили в Європі. Перед передачею на бойові позиції провели технічну діагностику ходової частини, замінили гальма, масло, пофарбували відповідно до вимог маскування та заправили. За свідченням механіків автівки здатні виконувати бойові завдання до повної перемоги над ворогом, повідомляє Горсовет.

Фото 1Фото 27Фото 48

Передача машин – частина системної підтримки підрозділів ЗСУ та ТРО, яку надає Фонд Віктора Пінчука з перших днів повномасштабного вторгнення. Під патронатом Фонду п’ять військових частин, які боронять Україну на півдні та сході, та два окремих батальйона територіальної оборони.

Кожній військовій частині надається адресна допомога з огляду на поточні бойові завдання та матеріально-технічне забезпечення підрозділа, тому обсяг та склад підтримки варіюється. Найбільша потреба у різноманітних приладах для розвідки, військовій оптиці, засобах супутникового зв’язку та автомобілях. До закупівлі підключені досвідчені фахівці, які здатні швидко знайти робочі варіанти, а після експертної оцінки військових та оплати рахунку, організувати логістику з будь-якої точки світу.

Бригади, якими опікується Фонд Віктора Пінчука, виконують різні завдання, тому і запити у них різні. Ми вже виконали декілька запитів військових на специфічну оптику, засоби зв’язку, багатофункціональні безпілотники та іншу техніку. Та наша робота триває. Сьогодні підсилюємо автівками піхотинців, солдати будуть більш мобільними, що важливо. Машини відшукували протягом місяця по одній в Європі, переганяли до Дніпра, де ретельно перевірили технічний стан, виправили найдрібніші дефекти та перефарбували. Тепер це військові пікапи, – розповідає Людмила Новак, директорка з комунікацій ІНТЕРПАЙП.

Фото 90 копияФото 111

Усього від початку війни Фонди Віктора та Олени Пінчуків разом з ІНТЕРПАЙП спрямували понад 35 мільйонів доларів на допомогу армії та цивільному населенню. Робота задля перемоги України триває.