Геннадій Корбан: після “чисток” до керівництва Міноборони мають прийти порядні професіонали

Корбан

А завдання нових заступників міністра - забезпечити армію всім необхідним і не давати приводів для скандалів, в які потрапляло військове відомство раніше.


Голова Громадської ради при міськраді Дніпра Геннадій Корбан прокоментував масштабні "чистки" в Міністерстві оборони, де новий керівник Рустем Умеров звільнив усіх колишніх заступників, повідомляє Горсовет з посиланням на ДніпроTV.


"Не очікував, що у міністерстві оборони будуть глобальні “чистки”, звільнять усіх заступників міністра, - зазначив Геннадій Корбан в інтерв'ю Дніпро ТБ. – Як ми побачили, Міноборони – це клоака, де складно розібратися, хто чим займається, хто за що відповідає. Всі ці скандали – з куртками, з яйцями (закупівлі за завищеними цінами - прим.ред.) - все це людей точно не надихало"


Незважаючи на корупційні скандали та викликаний ними серйозний суспільний резонанс, призначення нового глави МО дає шанс, що ситуація в міністерстві буде виправлятися.


"... Прийшов новий міністр. Як я розумію - він отримав карт-бланш від Президента, звільнив усіх заступників - чиї б вони не були, з ким не дружили б і до кого б не відносилися. Міністр пішов на такий радикальний крок, - зазначив Геннадій Корбан. Тепер дуже важливо, щоб у Міністерстві на посадах заступників міністра опинилися не просто чесні, порядні люди, а насамперед - професіонали, які правильно розпорядяться коштами, зможуть забезпечити армію всім необхідним. А їх діяльність не призводила б  до корупційних і політичним скандалів, які відбувалися останнім часом".