Геннадій Корбан: «Сенс військово-цивільного співробітництва — коли цивільні оперативно забезпечують потреби армійців»

корбан

Місцеві громади мають достатньо коштів, аби допомагати ЗСУ, силам Нацгвардії та тероборони, адже з початком повномасштабного вторгнення росії міста припинили проводити капітальні ремонти та будівництва, повідомляє Горсовет.

Але процедури для закупівель, що діяли у мирний час, не можуть використовуватися під час воєнного стану.  Тож дії Прем’єр-міністра України не відповідають історичним реаліям країни: «Близько двох місяців я, мер Філатов, Валентин Резніченко, інші служби і заступники писали листи, зверталися. Але зворотного зв’язку не було. Та ми гостро відчуваємо війну і потреби українських бійців. Сенс військово-цивільного співробітництва — коли цивільні оперативно забезпечують потреби армійців», — сказав керівник Центру тероборони Дніпра Геннадій Корбан під час телемарафону на каналі «Дніпро TV» 1 липня.

Водночас, коментуючи ситуацію на фронті, він зауважив, що ворог продовжує обстрілювати Зеленодольську та Апостолівську громади. Утім, на Криворізькому напрямку є певні успіхи у контратаках ЗСУ. 

За словами Геннадія Корбана, прибуття лендлізу матиме багато позитивних моментів для української армії та оборони.

 

Нагадаємо, раніше ми писали Ленд-ліз тільки починає працювати: Корбан розповів про ситуацію на фронті (Відео) Поставте на місце саботажників-бюрократів: Ярош звернувся до Шмигаля