Гречка 126, масло 110, макарони 85, молоко 75, ковбаса від 315 грн: захмарні ціни на продукти в окупованих містах під Запоріжжям

гнчч

Мешканці Дніпрорудного, Василівки, Енергодару в шоці від дій окупантів, які мародерять, крадуть людей, проводять обшуки будинків, повідомляє Горсовет.

Важко на побутовому рівні, люди ледве виживають, бо ціни на продукти влетіли в рази. Банкомати не працюють, грошей зняти немає можливості. У людей велика проблема із готівкою.

Нам надали фото з магазинів Кам'янки-Дніпровської, де літр молока, наприклад, коштує 75 гривень, буханка хліба від 25 до 35 гривен, кілограм макаронів 80 гривень, цукор теж обійдеться дуже дорого - аж 80 гривень за кг, чай найдешевший вартуватиме так само. Радує, що весна на дворі та у людей на городах, хто їх має, почали з`являтись своя зелень.

"Кам'янка-Дніпровська, що поблизу окупованої Василівки, Запорізька область. Ось такі ціни маємо. Багато товарів російських, по дуже великих цінах. Ніхто не регулює ціноутворення. Продавці ставлять те, що їм заманеться. Немає доступних ліків, готівки. У містечку гуманітарна катастрофа", - пишуть читачі.

проду5

проду6

проду3

проду4

проду2

проду1

проду