"Хочу їздити ліфтом": пенсіонерка розповіла про конфлікт з ОСББ

maxresdefault (66)

У Дніпрі пенсіонерці відключили чіп для користування ліфтом. Мовляв, не сплатила послугу. Жінка запевняє, що має усі квитанції. Та голова ОСББ запевняє, що борг пенсіонерки за утримання будинку – майже 17 тисяч гривень.

Валентина Федорівна з 2022 року вимушена підніматись сходинками на 12 поверх до своєї квартири. Жінці відключили чіп, який запускає ліфт.

За словами жінки, рішення про відключення чіпу прийняв голова ОСББ, через борг. Проте пенсіонерка запевняє, що має усі квитанції про оплату.

“Я його запитала, з якої причини. Взяла список останніх квитанцій і кажу: “Будь ласка, при мені відкрийте програму ПриватБанку. Відкрийте програму і перевірте, я буду називати дати, а ви перевіряйте, чи є мої платежі на вашому рахунку ОСББ.” Він перевірив і подзвонив бухгалтеру. Я лише почула, як він сказав: “Чого ж ти мене підставила?” У неї всі платежі є”, – розповіла дніпрянка Валентина Калмикова.
Після чого жінці повернули можливість користуватись ліфтом, проте не надовго. Наразі, аби Валентина змогла підніматись ліфтом, вона має прохати сусідів або консьєржку. Натомість остання має спочатку попередити про це голову під’їзду.

Голова під’їзду, де живе Валентина, – її сусід. Журналісти ДніпроТV намагалися поговорити з ним, але він їм не відкрив. Тож телефонували голові ОСББ.

Чоловік каже, що жінка не сплачує за утримання будинку ще з 2017 року. А оплати надходять іноді невеликими сумами. Те, що вона має якісь докази – не є правдою, додає голова ОСББ.

“Вона шукає будь-які способи: і соцзахист, і поліцію. Нехай подає до суду, і тоді вона просто знову “сяде”, – сказала Валентина Калмикова.
Чоловік має намір звернутись до суду, аби остаточно вирішити це питання. Натомість пенсіонерка також вже подала позов. Тож на чиєму боці правда – вирішить феміда.

Джерело: ДніпроТВ.