Хвали в Фейсбук, або звільняйся: у Дніпрі виник гучний скандал у обласній лікарні через погрози її меддиректора Риженка персоналу (аудіо)

2023-12-25-20.02.31-768x576

Більше, ще більше постів і лайків у «Фейсбук» насамперед вимагає медичний директор лікарні імені Мечникова Сергій Риженко від лікарів медзакладу.  Інакше – проблеми, аж до звільнення з роботи. Про це наша редакція дізналась із аудіозапису оперативної наради у «Мечці», на якій, здавалося б, керівний склад лікарні мав би обговорювати, як рятувати поранених захисників, лікування пацієнтів або принаймні якісь господарські питання. Публікуємо найпримітніші моменти з цієї «оперативки».

«Я прошу, щоб ми всі підкреслили нашу важливість, в першу чергу хочу побачити хірургів  і травматологів. Дуже добре зробили по нейрохірургії. Щось подібне треба,  треба простимулювати це питання»

Хірургів, травматологів, практично всіх  – від санітарів до керівного складу - змушує меддиректор Риженко не людей лікувати, а хвалебні пости писати – мовляв, саме у цьому і полягає їхній основний функціонал:

«Те, кто не с нами  - показать, еще раз показать истину в работе, в большем количестве мы показали, что можем противостоять»

У разі відмови - головний ботофермер Мечникова одразу засипає погрозами:

«Якщо десь схибите  - почнуться проблеми»

Лікарня імені Мечникова, схоже, остаточно перетворилася на секту звеличення свого головного СММ-ника Риженка. Судячи з почутого, там навіть існує своя ієрархія писак та розподіл персоналу на касти:

«Я попрошу кого-то из наших элитных руководителей написать пост и мы его все поддержим и, Василий Михайлович, обязательно его протиражировать, чтобы все слышали!»

Якщо корифеї, «елітний» склад «фейсбукописців» Мечки, без зайвих запитань «беруть все під козирок», то для кращої «пропагандистської» роботи молодих фахівців Риженко наполягає на «тимбілдингу» - у кращих традиціях і риториці парторгів радянських часів:

«В нас молодь просідає. Всі досвідченні лікарі – нормально вміють тримати позицію, а молоді люди думають, що вони будуть так же скрізь зайняті – ні не будуть! Це нагальне питання!»

І вже у звичній манері Сергій Анатолійович підкріплює свої «політичні» настанови погрозами:

«Если дадим слабину  - разорвут на куски»

Зацьковані страхом попасти у немилість чи навіть втратити роботу, лікарі «мечки», схоже, не мають вибору, крім як у черговий раз відкладати порятунок людей на потім і десятками штампувати хвалебні оди своєму «піар-Карабасу-Барабасу» – Сергію Риженку.

2023-12-25-20.02.27

За матеріалами 49000.