Індивідуальне опалення в Дніпрі: як отримати компенсацію

164313-1_large

У Дніпрі діє програма компенсації мешканцям за встановлене індивідуальне опалення. Ще у 2021 році  було прийнято рішення про перехід 1056 багатоквартирних будинків на індивідуальне опалення. Це стосується багатоквартирних будинків, які відключені від централізованого теплопостачання. Гранична сума сягає 100 тис. грн. У переважній більшості випадків ці гроші повністю покривають витрати людей при переході на індивідуальне опалення. До голови Громадської ради Дніпра Геннадія Корбана часто звертаються мешканці саме з питанням щодо механізму відшкодувань витрат на встановлення індивідуального опалення, пише “Наше місто”.

“Дійсно, було ухвалено рішення про відключення частини таких будинків, але при цьому діє програма компенсації. Люди встановлюють собі електроопалення, електрокотел, і місцевий бюджет за заявою людини компенсує їм ці витрати.

Тому я закликаю людей, у яких це сталося, справді включитися до цього, ставити котли у таких будинках, і місто компенсуватиме ці витрати”, – написав в своєму ТГ-каналі Геннадій Корбан.
Також він розповів, як бути тим, в кого немає грошей для того, щоб поставити котел до того, як вони отримають компенсацію.

“Я думаю, що такі люди можуть звернутись через соцдепартамент за отриманням матеріальної допомоги цільовим чином. І частково їм буде надана матеріальна допомога, а далі вони зможуть звернутися знову ж таки до міста, в департамент ЖКГ за компенсацією зі встановлення електрокотла. І я думаю, що така допомога буде надана”, – повідомив голова Громради.
Заявки на компенсацію ще приймаються. Їх можна віднести до департаменту житлового господарства міської ради.