Індивідуальне опалення: якщо немає грошей на котел – мерія допоможе

opalennja

Голова Громадської ради Дніпра Геннадій Корбан розповів, як отримати компенсацію за встановлення котлів містянам, в чиїх будинках відключили центральне опалення. 

“Щодо індивідуального опалення.

Справді, є багато будинків, які відключають від центрального, централізованого опалення.

Тому що, якщо ми візьмемо старі двоповерхівки, які є, дуже багато їх на 12-му кварталі, в інших районах міста – умовно, ми стикаємося з тим, що дві квартири знаходяться на центральному опаленні, а дві вже мають індивідуальне опалення.

І фактично витрати, які йдуть на ці дві квартири – це витрати, як на весь будинок.

І тому справді було ухвалено рішення про відключення частини таких будинків, але при цьому діє програма компенсації. Люди встановлюють собі електроопалення, електрокотел, і місцевий бюджет за заявою людини компенсує їм ці витрати.

Тому я закликаю людей, у яких це сталося, справді включитися до цього, ставити котли у таких будинках, і місто компенсуватиме ці витрати.

Є люди, які не мають грошей для того, щоб поставити такий котел до того, як вони отримають компенсацію.

Я думаю, що такі люди можуть звернутись через соцдепартамент за отриманням матеріальної допомоги цільовим чином. І частково їм буде надана матеріальна допомога, а далі вони зможуть звернутися знову ж таки до міста Теплоенерго за компенсацією зі встановлення електрокотла. І я думаю, що така допомога буде надана”, — розповів він в етері каналу ДніпроTV.