Інформація Дніпровської міської ради щодо роботи комунальників станом на вечір 28 жовтня

отключение света 3820

У Дніпрі комунальники ліквідовують наслідки сильного вітру.

На ж/м Перемога-3 через сильний вітер на дорогу впало дерево, пошкодивши автівку та зачепивши опору з комунікаціями електротранспорту, на якій також розташовані ліхтарі зовнішнього освітлення. Люди не постраждали. Одразу аварійна бригада КП «Міськзеленбуд» вирушила на місце події, оперативно розпиляли дерево. Його залишки буде вивезено для утилізації.

Рух по вул. Набережній Перемоги одразу відновили.  

Також працюють аварійні бригади КП "Міськсвітло», вони наразі займаються демонтажем дротів. Як і завжди у таких випадках комунальники оперативно реагують та намагаються якомога швидше відновити роботу зовнішнього освітлення.

В паркові Глоби через сильний вітер теж впало дерево, зламавши огорожу. На місці працюють комунальники.

Загалом сьогодні у Дніпрі аварійні бригади КП «Міськзеленбуд» отримали 23 заявки, із них станом на 18:00 виконано 16. 

Аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі переведені у посилений режим.

На сайті приватної енергетичної компанії розміщено повідомлення про те, що негода може призвести до аварійних відключень в регіоні, тож енергетики оголосили режим готовності працювати 24/7, аби забезпечити клієнтів надійним електропостачанням.

В ДТЕК Дніпровські електромережі просять не наближатися до оголених дротів, обірваних ліній, відкритих дверей та люків електроустановок, а також пошкоджених опор.

Інформацію про аварійні відключення можна перевірити на сайті компанії в розділі Аварійні відключення: https://www.dtek-dnem.com.ua/ua/shutdowns. 

Якщо ви не знайшли свою адресу — повідомте у кол-центр ДТЕК Дніпровські електромережі за телефонами (056/066/067) 790-99-00, через сторінку Facebook або чат-бот Telegram:

Бригада КП «Дніпроводоканал» все ще продовжує аварійні роботи по вул. Гаріна, 47, без  водопостачання вул. Гаріна та медичні заклади в районі вулиці Космічної. Подачу води буде відновлено  одразу після завершення робіт.

Комунальники уже виконали роботи на таких об’єктах:

- вул. 9 Травня, 44, відновлено водопостачання вулиць Лютнева, Мисливська, Дунайська, Вільямса, Забайкальська, Толбухіна, В. Стуса, пров. Залізничний;

- с. Новоолександрівка, вул. Гагаріна, 61, відновлено водопостачання вулиць Гагаріна, Молодіжна, Профспілкова, Малинова, Садова цього населеного пункту та с. Братське.

Також завершені аварійні роботи по бульв. Зоряний, 1-Д, відновлено нормативний тиск на верхніх поверхах будинків по бульвару Зоряний, 1, 1-Д, Запорізьке шосе, 2-А, 4, 10, 16. 

Без відключення водопостачання сьогодні КП «Дніпроводоканал» максимально швидко відпрацював звернення містян, пов'язаних з водопостачанням та водовідведенням, що надійшли до «Контакт-центру» Дніпровської мерії.

Очищено засмічень та усунено пошкоджень на 80 об’єктах.

Станом на 18:00 підвищувальні та насосно-фільтрувальні станції працюють у штатному режимі. Аварій чи знеструмлень на  цей час немає.

Аварійна служба КП «Дніпроводоканал» та комунальних підприємств міста у разі необхідності готові оперативно взятися за ліквідацію аварійних ситуацій, а також до робіт за заявками містян на очищення каналізаційних мереж, а також пошкоджень на мережах водопостачання.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Бригади КП «Дніпроводоканал» та комунальних підприємств міста у разі потреби готові оперативно ліквідувати пошкодження, а також швидко взятися до робіт за заявками містян на очищення каналізаційних мереж.

У разі виникнення будь-яких проблемних ситуацій на мережах водо- та теплопостачання, комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на постійному контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені комунальними послугами.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми у комунальній сфері, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:

(056) 732-12-12   

(095) 732-12-12   

(096) 732-12-12   

(073) 732-12-12

Також заявки щодо проблем з тепло- чи водопостачанням можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради (з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години):

(095) 816-39-11

(093) 261-32-25

(063) 402-79-56

(063) 681-61-82

(068) 638-28-48

Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово. Залишити їх можна в коментарях: https://t.me/korbanofficial/.