Інспекційний об’їзд: черговий по місту перевірив, як підготували терцентр і Пункт незламності до зими

photo_2023-10-06 15.20.34

У відділі Дніпровського міського територіального центру, який розташований у Центральному районі, проведено ряд технічних заходів. Зокрема, були перевірені монометри, вентиляційні та димові канали, а також проведена повна промивка системи опалення. У 2021 році в цьому відділі вже була проведена повна реконструкція системи опалення, зробивши її індивідуальною. Також були замінені два 20-річних котли на нові італійські теплогенератори.
 


«Також нам замінили вузол обліку та лічильник газу, встановили додаткове насосне обладнання та повістю автоматизували теплогенераторну. Таким чином вона працює в залежності від погоди на вулиці, і ми можемо економити на енергоресурсах. Крім цього, щомісяця перевіряємо роботу сигналізаторів загазованості. До цієї реконструкції в нас дійсно було прохолодно і наші підопічні не раз скаржились, тож ми дуже раді, що в нас провели такі роботи», – прокоментувала заступниця директора, начальниця відділу Дніпровського міського територіального центру у Центральному районі Юлія Міняйло. 

Про те, що погода дійсно стала теплішою, свідчить і Людмила Миколаївна. Вона вже понад два роки відвідує цей терцентр, де активно займається лікувальною фізкультурою, проходить різні масажі та учасцює в арттерапії. Крім того, вона отримує гарячі обіди. А зовсім недавно Людмила Миколаївна почала в'язати килимки для сидіння ЗСУ.


«Наш терцентр дійсно змінився, і зовнішній вигляд покращився, і всередині. Та і в цілому тут тепло перебувати, чудова атмосфера, і я вдячна владі за те, що підтримують нас, адже такі центри необхідні людям поважного віку», – прокоментувала підопічна терцентру Людмила Мірошниченко. 


Крім цього, приміщення готове і до будь-якої надзвичайної ситуації – закупили генератори, аби було і тепло, і світло. 


«На сьогодні всі наші заклади соціального захисту готові до холодів на 100 %. Там, де є власні котельні, теж провели необхідні роботи. У деяких закладах виконали поточний ремонт: десь оновили теплоізоляцію, а десь модернізували систему опалення. Також усі заклади та установи забезпечені генераторами та портативними зарядними станціями у разі довготривалого відключення світла, аби працівники мали можливість працювати за будь-яких умов, а підопічні – комфортно перебувати у наших центрах», – прокоментував заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики ДМР Едуард Підлубний.

Також він оглянув готовність Пункту незламності, розташованого на вулиці Тополиній, 33. У поточному році тут було проведено ремонтні роботи та встановлено пандус для забезпечення доступу. Загалом для комфорту відвідувачів було створено дві зручні кімнати, розраховані на одночасне розміщення 30 осіб. У Пункті завжди працює медична сестра, готова надати першу медичну допомогу, а для цього в наявності є всі необхідні медикаменти. Також в Пункті є термопот об'ємом 50 літрів, термоси з гарячою водою, запаси питної та технічної води, які постійно поповнюються. Тут також облаштований дитячий куточок з іграшками, розмальовками та книжковою полицею.

У Пункті вже проводили тестування генераторів, а також встановили зарядні станції.


«Також у дворі закладу є подова піч, яка дозволить підігріти їжу, нагріти воду до чаю або кави для відвідувачів. У цілому на сьогодні всі пункти, які є на базах наших закладів, забезпечені необхідними матеріально-технічними засобами для їхнього функціонування», – додав Едуард Підлубний.


Адреси Пунктів незламності на базі закладів соціального захисту:
- Відділення щодо надання послуг бездомним особам та особам з низьким рівнем доходів, вул. Лоцманська, 22-А; 
- «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Довіра», вул. Тополина, 33;
- «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Обійми», вул. Яскрава, 41;
- «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Барвінок», вул. Янтарна, 45;
- Дніпровський міський терцентр по Шевченківському району, вул. Панікахи, 95;
- Дніпровський міський терцентр по Індустріальному району, вул. Осіння, 11-Б.