Історія бійця з ТрО Дніпра, який врятував з-під обстрілу трьох побратимів

436153759_412394861548106_7042880395837063058_n-1536x1023

26-річний Сергій, який наразі обороняє державу в лавах 128-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ, здійснив справжній героїчний вчинок, ризикуючи своїм життям.

Сергію 26 років. Його рідне місто окуповане росіянами. Він встиг виїхати звідти з родиною. Каже, що вирішили з батьком йти відвойовувати рідну землю, але в різні підрозділи. Сергій опинився у нашій 128 бригаді ТрО.

Днями, під час виконання чергового завдання, Сергій почув про трьох поранених бійців з іншого підрозділу. Він виявився найближчим до них і, не вагаючись, вирушив на допомогу.

Сергію довелося їхати в темряві по новому маршруту, адже обстріл розпочався раптово. Напрямок руху йому підказували через радіостанцію, а за його машиною стежили з дрону. “Я ж таксував, тому звик до такого прокладання маршруту”, – з іронією згадує Сергій.

Незважаючи на небезпеку, Сергій не розвернув, а доїхав до поранених. Поки він допомагав їм залізти в кузов пікапа, ще один боєць отримав поранення від уламка міни. Вибухи навколо не припинялися.

Вже на медичному пункті Сергій виявив, що й сам отримав легке поранення від уламка. “Є привід поставити у календар позначку з черговим днем народження”, – усміхається він.

Зараз Сергій готується до нового бойового виїзду, адже знає, що його побратими потребують допомоги. Він вірить у Перемогу і мріє про те, що колись, після війни, у кожного з них буде багато таких свят.

Історія Сергія – це ще один приклад мужності та самовідданості наших захисників. Їхні героїчні вчинки надихають нас і дають віру в те, що Україна обов’язково переможе!

За матеріалами Наше Місто.