Історія бойової медикині з ТрО Дніпра

photo_2024-05-01_15-27-40

«Багіра» – позивний однієї з бойових медикинь 108-ї окремої бригади ТрО. Жінка отримала свій позивний ще в цивільному житті, коли працювала в реанімаційному відділенні районної лікарні. Колеги її люблять і поважають, проте навіть ті, з ким жінка працювала понад 20 років, не очікували від Ольги такого героїзму, коли медикиня вирішила піти на фронт, – пише «Наше Місто» з посиланням на фейсбук-сторінку бригади.

Прагнення служити та рятувати життя виявилося у медикині Ольги настільки великим, що її не зупинили ані страх за власне життя, ані невідоме та моторошне майбутнє, яке настане після війни. «Багіра» зрозуміла, що вона необхідна на фронті, аби рятувати життя поранених військових.

«Я відчула, що в армії буду більш кориснішою, адже на фронті потрібні руки медиків. І з того часу ні секунди не жалкувала про свій вибір», – розповідає жінка.
У 108-й бригаді ТрО «Багіра» одна з медичних працівниць пройшла шлях від бойового медика до фельдшера медичного пункту. Вона зізнається, що військова служба їй ближче за духом, ніж робота в реанімації. Ольга навіть зазначає, що почала ніби заново жити.

«Дуже розчулюють слова вдячності хлопців за врятовані життя. Один з таких випадків стався, коли бригада тримала оборону ще на Донецькому напрямку. Боєць обійняв та розцілував зі словами подяки за вдалу евакуацію. Такого душевного піднесення я не переживала ще ніколи. Було надзвичайно приємно відчути себе потрібною та оціненою», – ділиться «Багіра».
Жінка каже, що її мотивують думки про спокійне життя та перемогу. Після неї вона планує повернутися додому. Але щодо відновлення кар’єри в лікарні – жінка вирішила не повертатися.

«До роботи у лікарні не повернусь. Поки триває служба, паралельно хочу здобути професію реабілітолога, бо це неабияк потрібно нашим хлопцям і нині, і ще надовго після війни», – каже вона.


Ольга зізнається, що вона не очікувала виявити в собі такі здібності, які проявилися під час війни. Вона сама вражена тим, наскільки була стійкою в складних ситуаціях. З цього досвіду «Багіра» зрозуміла, що в людини можуть бути сховані можливості, про які вона навіть не уявляє. Бажання перемогти ворога викликає у жінки сильний внутрішній дух. Наслухавшись страшних історій про те, що вороги зробили, вона має лише одне бажання – швидше позбутися цих нелюдів.

За матеріалами Наше Місто.