Історія порятунку 74-річного дніпрянина, що вижив після обстрілу

maxresdefault (1)

Мріють стати на ноги. У лікарнях Дніпра досі перебувають постраждалі після масованого ракетного удару по Дніпру 29 грудня. Один з них 74-річний дніпрянин, який травмувався у своїй квартирі.

Сімдесяти чотирьохрічний Микола Петрович, один з постраждалих від російського обстрілу Дніпра  29 грудня. Чоловік розповідає, живе біля полового будинку. Не одразу зрозумів, що відбулося. Каже, відчуття було, ніби вибух пролунав десь вгорі, а потім….

“Скло розбивається, там у мене де моя спальня. І ось це воно, мене відносить, я спочатку не зрозумів, але потім дивлюсь нога тупо лежить”, – каже постраждалий Микола Петрович.

Квартира чоловіка не зруйнована, тільки вікна вилетіли від вибухової хвилі. 

Пан Микола вдячний рятувальниками, бо вони швидко його спустили з десятого поверху. Ліфти в будинку не працювали — додає чоловік.

“Виносили тому що, по-перше, біль була, що страшна, трошки виривалося в мене трохи, але ребята молодці звичайно.Спеціальна приїхала швидка, навіть”, – каже постраждалий Микола Петрович.

Миколу Петровича доставили в одну з лікарень Дніпра. Лікарі діагностували перелом верхньої частини стегна. 

Андрій — ортопед-травматолог розповідає: “Прогноз сприятливий, вони знаходяться в стані середнього ступеня тяжкості. Один ще потребує операцію остео-синтезу стегна. Готується, йому 74 роки і він потребує підготовки відповідної.” 

У міській лікарні лежить ще один чоловік. Він зранку йшов на роботу і попав під ракетний обстріл. Отримав значні ушкодження. 

“Ми дістали уламок з нижньої третини стегна, інший уламок знаходиться в ділянці печінки тулуба. І ми його не видаляли, поки що, через небезпеку ускладнень”, – розповідає Андрій — ортопед-травматолог

Лікарі швидкої якісно відпрацювали на місці події.  Наклали турнікети та знеболили пораненого. Прогнози у лікарів позитивні.  

Андрій — ортопед-травматолог: “Є дуже великі шанс до повноцінного повернення працездатності і повернення до нормального життя.”

Станом на вечір пʼятниці у міських лікарнях Дніпра перебувають семеро постраждалих. Стан їхнього здоровʼя задовільний.

 

За матеріалами ДніпроTV.