Історія ветерана зі 128 бригади ТрО, який отримав квартиру за свою службу

4-6

9 виходів на нуль, 24 операції та неймовірна жага до життя. Це історія командира стрілецького відділення Артема Устименка, який прагнув зробити все, аби не пустити окупантів до рідного Дніпра.

Зараз чоловік звільнився з військової служби за станом здоров’я. Внаслідок ворожого обстрілу втратив ногу. Та у рідному Дніпрі про героя не забули. Як подяку за службу – отримав квартиру від міста.

Зварювальник у КП «Дніпроводоканал» та батько двох дітей з першими прильотами у рідне місто зрозумів, що родину треба захищати.

“День був важкий, переживав за сім’ю, шо робити не знав і так трошки паніка і на третій день і пішов в військкомат, мене не взяли, так як я до цього не служив. сказали потім, я не знав куди прибитися, пішов в тероборону”, – згадує ветеран Артем Устименко.
За 5 місяців перевівся до 128 бригади Тро. Був командиром стрілецького відділення і чекав виходу на поле бою.

Дружина Артема ж навпаки – дуже переймалась за чоловіка.

“Що хочеш було: не пускала, скандали, істерики. Все це не допомогло, тому що він сказав “ти не розумієш, що якщо вони (росіяни, – ред.) прийдуть сюда, то уже буде пізно”, – каже дружина Артема Ольга Устименко.
Артем потрапив на Донецький напрямок.

“Ми вийшли на бойові позиції. Було спокійно. І тут по рації нам передали “в укриття, на позиції виїхало 2 танки”. Тільки нам це передали – одразу вибухи, і все. Все пам’ятаю. Я молив бога, щоб втратити свідомість, болі дуже тяжкі були”.
Першою про обстріл дізналася дружина побратима Івана, якій повідомили про загибель чоловіка.

Артема шукали по всім лікарням міста і області. Знайшли у Запоріжжі.

Далі ампутація, відмова нирок, 24 операції та реабілітація. Артем прагнув повернутися додому. У рідному місті героя не забули. За свою службу військовий отримав квартиру. Ключі від нового житла вручив міський голова.

Устименки перший час не могли повірити, але з усвідомленням дуже зраділи.

Зараз чоловік відпочиває перед операціями, які необхідні для протезування. Родина потроху буде завозити меблі в нове житло. У квартирі вже зроблений ремонт, а також вбудовано сантехніку.

Загалом 63 оселі «під ключ» отримали від міста військові, рятувальники, комунальники та лікарі.

 

За матеріалами ДніпроTV.