Історія звільнених з полону бойової медикині та військового з “Азовсталі”

sddefault

У Дніпрі презентували книгу про кохання у полоні. У повісті описана історія бойової медикині та військового з “Азовсталі”, чиє кохання пережило неволю. Передмову для книги написав командир патрульної поліції Маріуполя Михайло Вершинін, який теж пережив російський полон.

Кохання під обстрілами та у полоні. Історія звільненої з російської неволі бойової медикині та військового з “Азовсталі” стала основою для книги “Приречені на любов”.

“Історія, створена за образом долі Галини Федишин, уродженки Івано-Франківської області, розповідає про два роки, проведені нею та її коханим у полоні. Незважаючи на всі жахіття, вони не тільки не втратили людську гідність, але й повернулися такими ж сильними особистостями і зберегли своє кохання”, – розповів автор книги Фідель Сухоніс.
Автор Фідель Сухоніс вважає, що сьогодні завдання творчих людей – займатися героїзацією військових.

“Ті, хто сьогодні нас захищають, мають ті ж самі слабкості, емоції та сподівання, що й усі наші люди. І саме тому їх героїзм та роль у цьому житті є такими важливими”, – сказав він.
Микола Цоколенко став прототипом одного із героїв книги. Та про свою роль дізнався вже після виходу повісті.

“Сама маленька, така щоб показати, що є життя. Вважаю, що як і освіта, так і культура повинні поширюватися, якщо не першими, то другими за перемогою”, – зазначив директор коледжу електрифікації ДДАЕУ Микола Цоколенко.
На презентацію книги прийшов волонтер з Маріуполя, який був комендантом 3 великих бомбосховищ. Там рятувалися близько 6 000 людей.

“Мабуть, якби не було такого співчуття та людяності, ми не мали б змоги так об’єднуватися, допомагати один одному. Ось і є ця любов – це не якийсь там прояв з букетом квітів, чи з дорогими парфумами, це дещо більше, коли ти ризикуєш собою, щоб інші вижили”, – зазначив волонтер Євген Тузов.
Серед гостей на презентації був поліцейський з Маріуполя. Валентин є на кадрах оскароносної стрічки “20 днів у Маріуполі” та на фото Євгенія Малолєтки. Чоловік медійність не любить, але вважає розповсюдження інформації важливим.

“Дуже важливо про це говорити, адже люди, наприклад, у Дніпрі, думають, що війна йде десь далеко на сході, і їх вона не стосується. Але я маю сказати, що вона стосується всіх. Про війну потрібно пам’ятати кожному”, – наголосив патрульний Валентин.
Наразі надруковано тисячу примірників книги “Приречені на любов”. Купити її можна через соцмережі, особисто у автора.

 

За матеріалами ДніпроTV.