Керівник ДніпроОВА Лисак та мер Дніпра Філатов зустрілися з посолкою США в Україні Бріджит Брінк 

IMG_4442

6 лютого у Дніпрі відбулася зустріч керівника ДніпроОВА Сергія Лисака та мера Бориса Філатова з пані послом США в Україні Бріджит Брінк. За свою дипломатичну карʼєру вона вже бувала у Дніпрі. Але це її перший візит саме в регіони. Основними темами розмови стали безпекові питання, наслідки російських обстрілів та ситуація з переселенцями. Загалом — як місто переживає виклики повномасштабної війни.

«Для нас ця зустріч була особливою, зокрема й тим, що американський Гранд-Репідс, який торік офіційно оголосив про дружбу з Дніпром, є рідним містом для пані Брінк», — зазначив Борис Філатов.

Зустріч провели у неформальних умовах.

«Розмова відверта. Розповів, чим живуть наша область та її мешканці. Про відбиток, що залишає тут війна. І про те, які мужні люди протистоять російському терору. Як от герої-енергетики», — додав зі свого боку Сергій Лисак.

Сама пані посол Брінк зауважила, що для неї честь уперше з 2016 року відвідати Дніпро:
«Я побачила прекрасне місто з сильними та витривалими людьми. Дуже рада, що Дніпро має особливі стосунки з моїм рідним містом Гранд-Репідс, що у штаті Мічиган. Дякую за зворушливий візит», — сказала вона.