Керівник ДніпроОВА Лисак та мер Філатов виступили на форумі «10 років війни»

IMG_6889

На одній зі станцій метро у Дніпрі провели форум «10 років війни». Його учасниками стали декілька сотень військових, ветеранів, а також фахівці реабілітаційного центру міської лікарні № 4, що нині є одним з найкращих у країні, та амбасадори проєкту #ТитаниUA, ініційованого Дніпропетровською ОВА.

«Ми зібралися тут, щоб згадати події десятирічної давнини. Зібрались тут, щоб обʼєднуватися. Обʼєдналася влада з органами місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування, влада у цілому, обʼєдналися з українським народом, щоби вистояти», — сказав керівник ДніпроОВА Сергій Лисак.

На важливості єдності також наголосив мер Дніпра Борис Філатов. Він згадав 2014-й рік, коли обіймав посаду заступника голови облдержадміністрації.

«Тоді ми, насамперед присутні в цій залі, зробили все можливе і неможливе, аби так звана «руская вєсна» не розповсюдилася країною. Я хотів би сказати кожному і кожній тут слова подяки. І можу вкотре підтвердити, що міська рада і депутатський корпус працюватимуть разом з вами усіма. Підтримуватимуть ініціативи військової адміністрації. Будемо єдині», — зазначив Філатов. 

Форум «10 років війни» розпочали хвилиною мовчання у памʼять про полеглих оборонців України та акапельного виконання державного гімну. Далі учасники працювали у панелях. 

«Це підбиття підсумків перебування людини в стані війни. Це не просто акція, не просто форум, це життя людей. Визначати таких людей, говорити про них — необхідно», — переконаний підполковник капеланської служби Андрій, чий військовий шлях розпочався ще у 2014 році.