Керівник ДніпроОВА та мер Дніпра взяли участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України

IMG_4282

12 квітня у Чернівцях під головуванням Президента України Володимира Зеленського провели засідання Конгресу місцевих та регіональних влад. Серед 160 присутніх — зокрема керівник ДніпроОВА Сергій Лисак та мер Дніпра Борис Філатов, який також є членом президії і правління Конгресу. Ще понад 1,5 тис. учасників приєдналися онлайн.

Під час свого виступу глава держави Володимир Зеленський наголосив, що  найбільше уваги має бути до енергетики. Крім цього, йшлося про підтримку воїнів, які проходять лікування та реабілітацію. Як відомо, Дніпро нині є прикладом доказової реабілітації поранених — у міській клінічній лікарні 4 працює потужний центр реабілітації, який є одним з найкращих в Україні.

Разом з цим, Володимир Зеленський підкреслив, що для подолання сьогоднішніх викликів війни потрібні максимальна єдність і взаємодія: «Треба робити все, щоб збільшувати наші власні можливості. Не втрачати часу, зміцнювати Україну. Водночас максимально комунікувати всім і на всіх рівнях із нашими партнерами, зокрема між громадами, щоб увага світу до України зберігалася».

Відомо, що Дніпро нині активно продовжує розбудовувати міжмуніципальне партнерство з містами інших країн. Це співробітництво з німецьким Кельном, італійським Міланом, японською Осакою, столицею Фінляндії — Гельсінкі, містами Гранд-Репідс та Амарилло (США), а також Чехією. 

Загалом протягом засідання та виступів урядовці неодноразово відзначали Дніпро та область як лідерів у підтримці обороноздатності країни та її економічного тилу.