Колаборанта, який наводив ракети на Придніпровську ТЕС, засудили на 15 років

c63bdb9643d4ab37795070ea0058f747-optimized

Зрадник, який наводив ракети на Придніпровську ТЕС і «полював» за системами ППО, отримав покарання. Про це повідомляє "Дніпро Оперативний".

Чоловік коригував ракетні удари росіян по військовій та енергетичній інфраструктурі України. Основною ціллю була Придніпровська теплова електростанція. Щоб допомогти окупантам вдарити по українських об’єктах в «обхід» ППО, зрадник шукав бойові позиції зенітно-ракетних комплексів ЗСУ.

Російський агент займався питаннями логістики у місцевій фармацевтичній компанії та збір даних здійснював під час доставки ліків до аптек регіону. Його завербували через месенджер, де він публікував антиукраїнські коментарі.

СБУ затримала зрадника у січні 2023 року, коли він проводив дорозвідку поблизу потенційної цілі. В його телефонах знайшли переписки з куратором від головного управління генштабу збройних сил росії.

Суд визнав чоловіка винним за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) та призначив йому 15 років тюрми з конфіскацією майна.