Коли в Україні почнуть відключати світло боржникам

svet-otklyucat-optimized

Постачальник електроенергії Yasno повідомив, що відключення електроенергії за борги в Україні почнуться 29 січня.

Генеральний директор компанії Yasno Сергій Коваленко заявив, що компанія всіма способами сповіщає споживачів про борг і про необхідність його сплати.

За його словами, перше попередження про відключення надходить за 10 днів до цього. Якщо борг не сплачено, то через 5 днів відбувається відключення.

Коваленко також повідомив, що відключення будуть проводитися за рейтингом боржників, починаючи з тих, у кого найбільший борг і найдовша заборгованість.

Як запевнив Коваленко, компанія всіма методами, починаючи з розсилки повідомлень і закінчуючи дзвінками, сповіщає споживачів про борг і про необхідність його сплати.

Щодо попередження як офіційного документу, то його розсилають за 10 днів до відключення, це перша стадія. У людини є час, а за 5 днів ще мережі надсилають свій лист-попередження і у людини є ось цих 10 днів для того, щоб вийти із ситуації і заплатити борг, – прокоментував Коваленко.
Боржники, які не мають можливості сплатити борг, можуть звернутися до компанії для укладання договору-розстрочки. У цьому випадку буде встановлено графік погашення боргу.

Щоб відновити електропостачання після відключення, потрібно сплатити борг, а також розрахуватись за підключення. В такому випадку абонент буде підключений до постачання протягом 5 днів.

Якщо ж світло вимкнуть, то для відновлення електропостачання потрібно сплатити борг, а також розрахуватись за підключення. В такому випадку протягом 5 днів буде підключено абонента до постачання.

Yasno надає послуги 3,5 млн клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій та інших областях України.

Джерело: Дніпровська Панорама