Коли закінчиться ремонт аварійної ділянки руху на вул. Перемоги

photo_2023-10-24_11-11-13

У Дніпрі  на вулиці Перемоги продовжується поточний ремонт аварійної дороги. Комунальні служби розпочали оновлення двокілометрової ділянки від початку вулиці (у районі Кореї) до проспекту Богдана Хмельницького. У рамках цього проекту планується повна заміна асфальтового покриття на 2 кілометрах і бордюрного каменю на 1,5 кілометрах. Також ремонту підлягають тротуари поруч з багатоповерховими будинками.

Пані Олена, яка проживає в цьому районі протягом понад 20 років, згадує, що раніше стан дороги був жахливим, і великі ями робили рух транспорту дуже важким.

«Дорога це завжди потрібно і важливо. Нарешті буде спокійно тут їхати наш автобус № 34. На ями постійно скаржились водії. Дуже чекаю, коли завершаться роботи», – поділилась Олена.

Чекати завершення робіт пані Олені та іншим мешканцям району залишилось недовго. Комунальники планують закінчити ремонт упродовж декількох тижнів.

«Зараз виконано 50 % від запланованих робіт. В останні роки тут був ямковий ремонт. Торік такі роботи не проводились, тож ділянка була повністю зруйнованою.  Ми постійно отримували скарги від мешканців. Тому вирішили провести цей поточний аварійний ремонт. Для виконання робіт задіяно 20 робітників та 9 одиниць спецтехніки», – прокоментував начальник управління інфраструктури департаменту благоустрою та інфраструктури міськради Дмитро Коробов.