Командиру 128-ї бригади ТРО Дніпра висунули підозру та клопотання про арешт

75_main-v1697226448

Олександр Водолазький, командир 128-ї бригади тероборони міста Дніпро, отримав підозру та клопотання про арешт. Його звинувачують в перевищенні службових обов'язків при захисті Дніпра в березні 2022 року, про це він сам опублікував пост на своїй сторінці у Facebook.

Водолазький повідомив, що 13 жовтня, до нього прийшли з повторним обшуком. На 16-17 жовтня його викликають в Київ на допит в ДБР.

Як він пояснив, підозра стосується того, що він у березні 2022 року надав наказ будувати взводні опорні пункти та пункти блокування на Набережній Дніпра на орендованих ділянках приватних підприємців.

"Вы пам'ятаєте, що на початку березня 2022 року була дуже складна обстановка, росіяни щоденно просувался на сотні кілометрів, були оточені Київ, Харків, Чернігів, захоплений Херсон. Почалися ракетні обстріли Дніпра. З ня на день ми чекали російські війська на підступах Дніпра. Для цього будувалася оборна міста і навколо нього. Я відповідав за захист Дніпра", - йдеться в його дописі.

Після обшуку комбриг звернувся з проханням надати розголосу цьому випадку:

"Думаю, що посіпаки влади виконають свій задум. Звертаюсь до всіх,хто мене знає,зробити репост і підтримати мене. Де були всі ці праведники ,коли була загроза Дніпру та Україні?", — написав Водолазький.

За матеріалами  ZN.UA.