Компанія ІНТЕРПАЙП передала допомогу на передову на 600 тисяч гривень

Фото 079

Промисловці з ІНТЕРПАЙП продовжують системно підтримувати не лише мобілізованих працівників, а й військові бригади Дніпропетровщини. На передову відправилась нова партія техніки та необхідного спорядження.

Так, одна з бригад нашої області отримала портативні електростанції для живлення техніки в польових умовах, генератори, комплекти для автономної ретрансляції мобільного зв’язку та інтернету, оргтехніку, рації, а також бензопили, автоматичні палатки, лопати та інше спорядження для облаштування позицій. 

Портативна електростанція здатна заряджати не лише телефони, а й потужні пристрої, а живитись у польових умовах може від сонячних панелей, - розповідають в ІНТЕРПАЙП.

Аби допомагати військовим технікою та амуніцією фахівцям із закупівель компанії довелось переформатувати свою роботу. Кажуть, шукають необхідне і в Україні, і поза її межами. 

Війна суттєво вплинула на нашу діяльність: деякий час заводи компанії не працювали і наші основні зусилля були спрямовані на допомогу захисникам України. Нам довелося навчитись використовувати свої знання для пошуку необхідного для військових, адже їх потреби стають все більш складними. Є позиції, які ми закуповуємо в Європі. Наприклад, рації - попит на них від початку війни дуже високий і його неможливо задовольнити всередині країни”, - розповідає директор із забезпечення закупівель та логістики ІНТЕРПАЙП Олексій Яновський.

Вартість лише цієї партії допомоги - понад 600 тисяч гривень. ІНТЕРПАЙП за підтримки Віктора Пінчука й надалі працює, аби наближати перемогу. 

Фото 011