"Кожен другий випадок - вогнепальні поранення": дніпровські лікарі розказали про виклики війни 

3 (1)

Відділення політравми Дніпра з 24 лютого безупинно працює у посиленому режимі. Без вихідних та перерви на обід медики докладають усіх зусиль, аби кожен військовий, який надходить до них з різними тяжкими травмами, міг жити, повідомляє Gorsovet.

4 (1)

Наразі до нас привозять бійців з Донецького напрямку, де тривають кровопролитні битви за визволення нашої землі. Кожен випадок для нас унікальний, адже до війни з вогнепальними пораненнями ми могли стикатись раз на рік, а сьогодні – це кожен другий випадок. Наші медики роблять усе можливе, аби лікування пройшло на найвищому рівні, і з точки зору медицини це величезний досвід для наших лікарів, бо війна диктує свої правила й іноді змушує нас ухвалювати екстрені рішення по кожному військовому, – зазначив лікар-хірург Дмитро. 

23-річний Владислав мужньо витримує кожне перев’язування ноги. Хоч процедура і не з приємних, але хлопець готовий на все, аби якнайшвидше повернутись до захисту країни. Владислав родом із Запорізької області, рік тому він відслужив строкову службу, а на початку повномасштабного вторгнення став на захист нашої країни.

Владислав

До лікарні потрапив близько місяця тому. При виконанні бойового завдання стався мінометний обстріл і ліворуч від мене впала міна. Внаслідок цього я отримав поранення руки та ноги. Це моє перше бойове поранення. У лікарні дуже добре до мене ставляться, тут прекрасні лікарі. Вони прописали мені курс лікування і за два тижні я відчув, що вже можу бігати. Дуже швидко поставили мене на ноги. За це красно дякую медикам Дніпра, - каже Владислав. 

Про швидке повернення на фронт мріє і військовий Олександр. Він на захисті країни з 2014 року. Тоді, як і зараз, отримав поранення у спину. Коли почалась повномасштабна війна в Україні, чоловік одразу вирішив повернутись на захист України. До лікарні Дніпра потрапив з мінометним та кульовим пораненням.

Олександр

Дуже вдячний лікарям, у них дуже чітко налагоджене моє лікування, медичний персонал докладає всіх зусиль, аби я швидше одужав, - каже Олександр.

1 (1)

Нагадаємо, мер Дніпра Філатов анонсував новий проект захисту нашого неба.