Країна діджиталізується: за відмову від паперових рахунків клієнти YASNO щомісяця будуть отримувати додаткові бонуси

05xFYo3Vsof6HKwy6aam6qFcDk2Qvs0ySSI5ghPe

Майже 589 тисяч клієнтів YASNO у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях відмовились від паперових рахунків на користь електронних. Найпозитивніша тенденція спостерігається серед мешканців Дніпропетровщини – майже 320 тисяч клієнтів вже не отримують паперові рахунки за електроенергію. Чому краще користуватись електронними рахунками, запитали в експертів та поцікавились думкою клієнтів YASNO.

Згідно діючих Правил роздрібного ринку електричної енергії для здійснення розрахунків за фактично спожиту електричну енергію постачальник має сформувати та виставити клієнту платіжний документ у паперовій або електронній формі. А кожен клієнт відповідно може обрати самостійно, який формат рахунка використовувати. 

Важливо знати, що електронний рахунок містить ту ж саму інформацію, що і паперовий. Вони нічим не відрізняються.

Якщо ви розділяєте екологічний підхід та розумієте важливість прийняття рішення щодо переходу на електронні рахунки, зробити це можна за лічені хвилини. Достатньо на сторінці, яка відкривається одразу після входу до Особистого кабінету YASNO, натиснути «Обрати електронний рахунок» або зателефонувати до контакт-центру чи написати в особисті повідомлення сторінці YASNO у Facebook.

Коли вся країна діджиталізується, продовжувати користуватись паперовими рахунками, просто якось навіть соромно. Я вже понад рік користуюсь електронними рахунками.

Завантажую їх раніше, ніж приносив колись листоноша, тому мої рахунки завжди вчасно сплачені. Та і навіщо мені цей папір? Подивитись суму до сплати і викинути? Це не екологічно я вважаю, все є в електронній версії рахунка, – розповіла мешканка столиці Катерина.
Генеральний директор YASNO Сергій Коваленко зазначив, що враховуючи можливі обстріли та відключення електроенергії, термін доставки та друку рахунків може збільшуватися. Тому він закликав усіх клієнтів YASNO почати користуватися електронними рахунками, які завжди доступні у їхньому Особистому кабінеті.

Крім того, Коваленко повідомив, що за відмову від паперових рахунків клієнти YASNO щомісяця будуть отримувати додаткові бонуси. Це дозволить їм купувати різні товари від партнерів Програми лояльності YASNOЛОВ за вигідними цінами і зі знижками.