Кремлівська пропаганда роз'їдає українські родини зсередини: як протистояти (відео)

телевидение пропаганда

Ця історія - реальна, вона про те, як війна та ворожа пропаганда розділяє близьких людей. Героїня не може переконати рідного батька у цинізмі та абсурдності матеріалів російських та проросійських інформаційних смітників. Розмову з нею записала редакція "Днепровской панорами", передає Горсовет.

Жінка розповіла, що з початку війни у ​​2014 році батько, не піддавшись умовлянням сім'ї, яка потребувала його турботи, залишився на сході України, звідки був родом. Згодом ця територія була тимчасово окупована та перейшла під контроль росії та зрадників, які стали на її бік. Звичайно, окупанти, які не можуть і не мали наміру дбати про населення цих територій, почали щедро годувати його дезінформацією, намагаючись викорінити навіть думки про єдність з Україною.

Зустрічі з батьком через відстань і складність маршруту ставали все рідшими і прохолоднішими, він відчутно віддалявся.

Раніше батько працював на одному з численних підприємств гірничо-металургійного комплексу українського Донбасу, але з приходом окупантів майже зупинилося і було розграбоване. Одного разу він приєднався до антиукраїнської пропаганди, збираючи та надаючи матеріали для її створення контрольованим росією псевдомедійним ресурсам.

Донька згадує, що їй було важко слухати батька, який переповідав їй дурниці про те, як погано жити в Україні, переконував, що в Україні вода та електропостачання подаються щогодини, стверджував, що точно знає про порожні полиці у продовольчих магазинах. Не хотів навіть слухати, що вона повернулася з магазину, де є все. Після цього переконувати батька у відсутності нацистів та переслідувань російськомовних донька вже не намагалася.

8 квітня після російської атаки на мирних жителів на залізничному вокзалі в Краматорську він, очікувано, заперечував причетність російських загарбників до цього, відкидав пропозиції переглянути альтернативні українські та західні джерела.

Але чому наш співвітчизник настільки «зазомбований», що не вірить найближчим людям?

Не секрет, що вторгненню росії як у 2014 році, так і 24 лютого передувала масована інформаційна обробка російського населення, значна частина якого виявилася нездатною їй протистояти. І це не лише через багаторічне залякування путінським диктаторським режимом, а й через власну малодушність, нездатність відстоювати власні права та свободи. Ці ознаки притаманні невизначеним, слабким особам, які не звикли брати відповідальність за своє життя на себе, тому і переводять його на інших, спираються на оцінки інших нав'язаних ним «лідерів». Найбільш уразливими люди стають під час кризових явищ, які посилюють невизначеність і створюють необхідність тих, хто скаже як діяти.

Тривала криза поглинула росію за часів диктатора і тому роками там формувалося безвільне та безправне суспільство, яке «живиться» брехнею на державному рівні, боїться навіть думати вилізти з ями, в яку їх загнали їхні ж обранці. Тому вони і наші безглузді співвітчизники - колаборанти вірять у цинічне марення та підтримують військових злочинців. Тому «орки» так дивуються звичайним для українців речам та рівнем життя, знищують з ненавистю те, що ми будували своєю працею, заздрять українцям, які живуть вільно, мають силу духу боротися за свої права, мужньо захищають Україну.

Українці не вірять брехливим російським та проросійським ЗМІ. Ми маємо бути пильними, перевіряти інформацію, навіть від близьких, які можуть опинитися під ворожим впливом, довіряти лише офіційним джерелам, зберігати розсудливість. Тому ми вже їх перемогли та викинемо з нашої землі, притягнемо до відповідальності і все відбудуємо!

Раніше ми повідомляли, Дніпрян вкотре закликають не використовувати штучних квітів під час поминальних днів.

Рашист - брату перед смертью: Не едь воевать в Украину! (видео).