Куди звертатися мешканцям пошкоджених або зруйнованих будинків у Дніпрі для отримання допомоги

maxresdefault (19)

Недавній ракетний удар у Дніпрі залишив багатьох людей без даху над головою. За словами очевидців, атака вразила житлові райони, завдавши їм значних руйнувань.

У Дніпрі за ініціативи міського голови Бориса Філатова проводиться виплата матеріальної допомоги жителям, чиї домівки зазнали шкоди або були зруйновані внаслідок ракетних обстрілів, пропонується звернутися до адміністрацій своїх районів для оформлення акту про пошкодження. Після цього вони можуть подати заявку на отримання матеріальної допомоги в департамент соціальної політики. 

Завдяки рішучим діям міської влади Дніпра, постраждалі від ракетного удару мешканці отримують необхідну матеріальну підтримку та відчувають солідарність громади у цей важкий час. Ця ініціатива є важливим кроком з відновлення нормального життя городян після трагедії.

Мешканці пошкоджених, або зруйнованих будинків, можуть звернутися по допомогу за адресами: вулиця Янгеля, 3, а також проспект Лесі Українки, 65. Для детальної консультації необхідно звернутися до департаменту соціальної політики ДМР за номерами телефонів: (068) 913 46 88 або (095) 415 18 54.

 

Джерело: Дніпро Оперативний.