«Люди, без яких не працювала б уся система міського господарства». Філатов вручив відзнаки працівникам «Дніпроводоканалу»

IMG_0509

КП «Дніпроводоканал» відзначає 155-ту річницю заснування. Історія підприємства почалася у 1869 році — з будівництвом у тодішньому Катеринославі водогону, що мав забезпечувати близько 20 тис. людей. За понад півтора століття «Дніпроводоканал» перетворився на розгалужену мережу, яка навіть попри виклики великої війни стабільно забезпечує водою мешканців мільйонного міста.

«Сьогодні наших шановних співробітників «Дніпроводоканалу» ми запросили до сесійної зали. Це люди, яким ми зараз зобов’язані. Люди, без яких не працювала б уся система міського господарства. Люди, які працюють і вже заснували трудові династії у «Дніпроводоканалі». Ті, хто прийшов працювати вже під час повномасштабної війни», — зазначив мер Дніпра Борис Філатов.

Вручаючи відзнаки працівникам водоканалу, він зауважив, що це подяка не лише від мерії та депутатського корпусу, а насамперед — від усіх дніпрян.

Завідувачка лабораторії з контролю якості води Ломівської насосно-фільтрувальної станції Олена Шовкова працює на підприємстві уже більше ніж 30 років. Каже: навіть скрутні робочі моменти воєнного часу допомагає витримати єдність колективу.

«Ніколи не було думки поїхати. Працюємо, подаємо воду, контролюємо її якість. І ми пишаємося цим. Виникають різні ситуації, але взагалі все стабільно. У нас дуже добрий колектив. Люди чуйні, професійні. Усі ставляться до праці сумлінно».

Водночас після повномасштабного вторгнення місто системно встановлює на обʼєктах підприємства генератори — аби підтримувати системи і швидко відновлювати їх після блекаутів. Витримувати виклики війни вдається і завдяки системному оновленню обладнання.

Загалом у штаті «Дніпроводоканалу» нині працюють понад 2,6 тис. людей, що відповідають за обслуговування майже 3,5 тис. кілометрів водопровідних та каналізаційних мереж, підготовку питної води, усунення аварій та наслідків ракетних обстрілів рф.

«Ми дві через дві працюємо. І взимку, і влітку — байдуже. Є наряд — поїхали зробили», — говорить слюсар аварійно-відновлювальних робіт Максим Жаров.

При цьому десятки працівників КП також служать нині у лавах ЗСУ.