Майже 200 квартир та зона для пікніку: у Дніпрі на Лівобережному-3 планують будувати новий ЖК

06 (1)

У Дніпрі відбулося засідання членів містобудівної ради міста, на якому архітектори розглянули декілька питань, пов’язаних з розвитком нашого міста. Так, архітектор Олександр Рябоконь представив на містобудівній раді проект нового житлового комплексу на проспекті Миру, 29. Проект розроблений на замовлення ТОВ «Олімпійський Дніпро», – передає «Наше Місто».

Забудова у цьому районі – дуже щільна. Від автора проекту знадобилася чимала вигадка, щоб втиснути два 9-поверхові житлові будинки складної форми між сусідніми будівлями.

Але з першого разу погодити проект не вдалось. Минулого року проект отримав багато зауважень, які були викликані саме сусідством з іншими будівлями та порушенням норм інсоляції (освітлення).

Зауваження було враховано та усунено. І тепер на розгляд архітекторів було представлено наступний проект.

  – Наш житловий комплекс вигідно відрізняється від сусідньої забудови сучасністю форм та рішень, – розповів автор проекту про нього. – Особливий колорит йому надають верхні два поверхи, «втоплені» вглиб будівлі. Це скрадає висоту будівель та додає їм свого неповторного вигляду.

Новий комплекс із двох 9-поверхових будинків включатиме 181 квартиру. Перші поверхи будівель будуть віддані під магазини, офіси та частково – під житло.

07 (1)

Але оскільки для мешканців перших поверхів балкони не передбачені, цю незручність компенсували незвичайним рішенням. Уздовж першого поверху будівель буде створено зону озеленення та благоустрою із симпатичними столиками, лавками. Тут можна буде влаштувати пікнік чи зробити шашлик.

А ось забрати собі у користування цей куточок живої природи (скажімо, під веранду чи посадку міні-городу) мешканці не зможуть.

Двір у цьому комплексі буде закритим від сторонніх перехожих, у ньому створять усі необхідні майданчики для відпочинку дітей та дорослих.

Цього разу проект було одностайно схвалено.