Майже 300 осель вже з теплом: в одній із багатоповерхівок Дніпра оперативно полагодили систему опалення 

IMG_0524

У дев’ятиповерховому будинку на вісім під’їздів за адресою: вул. Фабрично-заводська, 20 закінчили аварійний ремонт системи опалення. Нині житловий будинок вже з теплом, повідомляє Gorsovet.

Тут трапилася аварія на трубі теплопостачання. Провели аварійно-відновлювальні роботи: улаштували нову пластикову трубу, провели налагодження системи теплопостачання. Нагадуємо, що міська аварійна служба працює цілодобово. Тож, у разі виникнення різних аварійних ситуацій, пов’язаних із внутрішньобудинковими комунікаціями, мешканці можуть одразу звертатися до згаданої служби як онлайн (https://hotline.dniprorada.gov.ua/), так і за телефоном диспетчерської: 736-10-02, - зазначив директор департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради Владислав Грицай. 

Мешканка згаданого будинку Галина Миколаївна розповідає:

Викликали аварійну службу інші мешканці будинку. І на наше звернення досить швидко зреагували. Приїхала ремонтна бригада і замінила нам пошкоджено трубу. Взимку довго залишатися без тепла некомфортно. Тож вдячні комунальним службам, що все нам полагодили.

IMG_0520IMG_0519IMG_0525 (2)IMG_0523