Маленька волонтерка з Дніпра власноручно назбирала гроші для пожертвування на потреби Збройних Сил України, аби придбати дрон

obkladynka

Їй 11 років, а вона вже встигла назбирати на дрон. Юна волонтерка із Дніпра перетворила своє хобі на добру справу. Власноруч сплетені прикраси продає на ярмарку.

11-ти річна Софія під час коронавірусу знайшла хобі – плетіння з бісеру. Тоді ця справа була для розваги, але згодом зрозуміла, що заняття може бути корисним.

Загалом назбирала вже понад 66 тисяч гривень. Також має вже власну колекцію подяк від військових.

Допомагає юній волонтерці подружка Ангеліна. Разом дівчата постійно шукають нові ідеї, щоб зацікавити потенційних покупців.

“Найтяжче – придумувати самі ідеї, бо коли вже в інтернеті все перешукав, усе зроблено, треба шось нове придумати”, – каже волонтерка Софія Гільгенберг.
Волонтерство справа сімейна. Батько Софії почав возити гуманітарну допомогу ЗСУ з першого дня повномасштабного вторгнення.

“І сам їжджу, і з колегами їздимо, і з нашим фондом, про який Соня казала. Всі разом йдемо до спільної нашої перемоги”, – розповідає батько Софії Павло Гільгенберг.


Саме тому справу доньки підтримує і дуже нею пишається.

 

За матеріалами ДніпроTV.