Мальовнича атмосфера та підтримка ЗСУ: Діяльність ОСББ «Тверська, 19» у Дніпрі
![zamina-holovna](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2024/02/05/1707129666-d61dw/conversions/zamina-holovna-amp.jpg)
У Дніпрі співвласники ОСББ «Тверська, 19» оточили себе красою. Кожного, хто зайде на подвір’я, зустрічає гніздо з лелеками – своєрідний символ миру. Поряд – облаштований дитячій майданчик. А у вільний час мешканці будинку плетуть маскувальні сітки для ЗСУ. Детальніше про це – в матеріалі «Наше місто».
Лише раз відвідавши цей будинок, можна з упевненістю назвати його зразковим. Світлі під’їзди з сучасним ремонтом, металопластикові вікна, нові двері, камери спостереження. На підвіконнях – квіти. І це ще не все, що зробили співвласники ОСББ «Тверська, 19».
Продовження читайте за посиланням.