Мальовничий краєвид повернуто містянам: скандальний ресторан Хоум Парк на законних підставах демонтували

msg-1564984863-5199

Мальовничий краєвид у парку Шевченка повернули містянам. У Дніпрі на законних підставах демонтували скандальний ресторан Хоум Парк. Про це повідомляє "Дніпро Оперативний" із посиланням на телеканал ДніпроTV. Щоб подивитися відео з місця подій, доскрольте до кінця статті.

Тимчасові конструкції скандального ресторану Хоум Парк, який без жодних дозволів розмістився на комунальній землі у мальовничому парку Дніпра, 23 серпня на повністю законних підставах демонтували комунальні служби. Демонтаж провели згідно із рішенням виконкому міськради Дніпра.

Як відомо, власники ресторану, що тишком-нишком прихопив чималу частину оглядового майданчика у парку ім.Шевченка, не мали необхідних документів для розміщення конструкцій. Втім - завзято заробляли, використовуючи міську землю та чудовий краєвид. 

Спочатку профільні міські служби склали припис, щоб власники закладу усунули порушення. Однак після того, як ресторатори затято ігнорували ці законні вимоги, виконком міськради у квітні ухвалив рішення про демонтаж. Натомість власники закладу ініціювали два судові процеси, в яких отримали сумнівні ухвали судів та на певний час створили процесуальні перешкоди для демонтажу, забезпечивши собі можливість і надалі заробляти на міській землі.

Втім міська рада Дніпра перемогла та домоглася справедливості в судах апеляційної інстанції. Завдяки цьому наразі рішення виконкому міської ради про демонтаж незаконних конструкцій є повністю законним та обгрунтованим, пояснює начальниця юридичного відділу КП «Дніпровські активи» ДМР Ірина Сергєєва. Тож на цілком законних підставах міські служби демонтували тимчасові споруди та конструкції ресторану.

Відтепер оглядовий майданчик у популярному парку - цілком до послуг містян. А меседж, який міська влада адресує власникам закладів громадського харчування та дозвілля, чіткий та зрозумілий: в Дніпрі треба працювати згідно до встановлених громадою норм і правил, або - готуватися до демонтажу.

За матеріалами Дніпро Оперативний.