Малюк, який співає: діти Дніпра відвідали музичний інтерактивний спектакль театру «ДГУ»: «І знову Карлсон!»

o_1hb0umjg0guj1fq41s1n19qhfpgbq

«І знову Карлсон!» – у Дніпрі діткам показали третій музичний інтерактивний спектакль «І знову Карлсон!». Відвідати виставу дуже хотіли двоє синів Євгенії – Микита та Дмитро. Мама каже, діти дуже чекали чогось цікавого та захоплюючого.

«Такі вистави важливі для розвитку дитини, адже через війну вони майже нікуди не ходять, бо в моїх синів такий вік, що в школу ще рано. Тож ми рятуємось різними подібними виставами для діток, аби вони могли трохи відволіктись та отримати заряд позитивних емоцій», – прокоментувала Євгенія Рябоконь.

Над сценарієм працював режисер Андрій Євсеєнко та увесь акторський склад. Роботу розпочали у лютому цього року. А на День міста Культурна столиця – КУСТ, Театр «ДГУ» та Творча Майстерня «А» представили її для вимушено переміщених діток. Нині ж раз на два тижні на виставу запрошують усіх охочих. 

«Це українізована казка за мотивами відомої казки. Але все ж таки режисер вніс і свій погляд на неї. Є моменти, які і актори додали, аби в нашому спектаклі були свої родзинки. Тобто це така наша спільна робота. Одна з родзинок – всі актори співають, та і в цілому наш колектив – це не аби яка родзинка, бо в нас кожен, як кажуть, на своєму місці. Тож краще один раз побачити, ніж сто раз почути», – прокоментував актор музичного інтерактивного спектаклю «І знову Карлсон!» Сергій Кучеренко. 

Нині акторський склад готує і нові вистави, аби показати їх дніпрянам. Дізнатись про їхні анонси можна на сторінці у фейсбук «Культурної столиці».

За матеріалами ДніпроTV.