«Мені тут подобається. Допомогли у відновленні документів, надали прихисток», — підопічний ГО «Океан добра» поділився враженнями від соціальної допомоги у Дніпрі

photo_2024-04-10_12-52-49

У Дніпрі ВПО похилого віку та з інвалідністю отримують постійну соціальну підтримку. Ще у березні 2022 року за сприяння міста ГО «Океан добра» створила «Центр тимчасового розміщення маломобільних людей похилого віку та людей з інвалідністю, евакуйованих з гарячих точок», які потребують сторонньої допомоги. З початку повномасштабного вторгнення заклад допоміг більше ніж 2 500 ВПО.

Пану Михайлу 66 років. Торік у вересні його евакуювали із села Старомайорське, що на Донеччині. Відтоді він є підопічним центру.

«У мене не було жодних документів, усе залишилось там. У центрі їх допомогли відновити. Мені тут подобається – дбають, годують. Дуже вдячний за цю поміч!» — розповів підопічний Михайло.

«Центр завжди готовий приймати допомогу від дніпрян, постійно потрібен одяг. Бажано, щоб це були спортивні костюми— як чоловічі, так і жіночі. Також можна приносити взуття, капці, гребінці, мочалки. Нині у центрі перебувають 70 ВПО. Максимум ми можемо прийняти 150. Також забезпечуємо підопічних триразовим харчуванням», — зазначила Ольга Волкова, голова громадської організації ГО «Океан Добра».