Мер Дніпра Борис Філатов розповів про зустрічі з військовими та концентрацію на допомозі армії

imgonline-com-ua-resize-lmpfjz6la7fi-amp

Мер Дніпра Борис Філатов розповів у якому напрямку буде рухатися міська влада у 2024 році та на що планує використовувати гроші платників податків. Про це повідомляє "Дніпро Оперативний".

За останні кілька тижнів Філатов провів низку зустрічей з військовими, а саме з Мадяром, бійцями 110-та бригади та іншими оборонцями.

«Якщо ви слідкуєте за моєю стрічкою, то, певно, помітили, що за останні кілька тижнів я писав не лише про спалені «солнцепек» та «ястреб», а й про низку зустрічей з військовими. Усе це не просто так. Це – наша політика як міської ради», - пише міський голова.
Він написав, що зустрічався з Марією Берлінською, а потім розмовляв з Ігорем Луценко, котрий зараз на фронті та розробниками дронів і людьми, які близькі до цієї теми. Після цього було вирішено, що у цьому 24-му році мерія Дніпра глибше сконцентрувалася на двух речах: дронах та підтримці сил ППО.

«Вишукуємо професіоналів. Даємо ресурс для вдосконалення їхніх ідей. Скуповуємо все, що можемо знайти на ринку. Робимо це, аби вибудувати дієву систему хоча б на рівні міста, та зосередитися на обох напрямках. Тому (якщо довіряєте мені та військовим, дотичним до цієї теми) ви зрозумієте, чому ми не можемо розкривати всіх деталей», - підсумовує Борис Філатов.