Мер Дніпра Борис Філатов та Посол Чеської Республіки обговорили подальшу співпрацю

img_4046

Новий Посол Чехії Радек Пех відвідав Дніпро та обговорив із мером Дніпра Борисом Філатовим подальшу співпрацю. Про це повідомляє "Дніпро Оперативний".

30 січня до Дніпра з офіційним візитом прибув новий Посол Чеської Республіки Радек Пех. Для нього це перший візит до міста, утім він готовий продовжувати поглиблення розпочатої раніше співпраці. 

«У нас багато планів щодо співпраці з вами. Енергетика, питання водопостачання, освіта, охорона здоровʼя. Ми плануємо організувати бізнес-зустрічі по цих напрямах найближчим часом. Також сприятимемо налагодженню зв’язків з містом Острава (центром Мораво-Сілезького краю у Чехії, — ред.), щоб у вас сформувалися побратимські відносини», — зазначив Радек Пех.

img_4041

Зі свого боку, мер Борис Філатов наголосив, що підтримка чеського уряду та народу для Дніпра має важливе значення — як практичне, так і моральне. 

«Це не перша наша зустріч із чеськими делегаціями. До цього приїздили ваші колеги, був історичний візит до міста Президента Чеської Республіки, який не побоявся прибути сюди під час Великої війни. Для нас це був важливий жест моральної підтримки», — сказав Філатов.