Мер Дніпра нагородив пам‘ятною медаллю завідувачку акушерським відділенням пологового, що постраждав від атаки рф

maxresdefault (57)

Сьогодні, 31 січня, під час чергової сесії міськради міський голова Борис Філатов нагородив Ірину Кульбач, завідувачку акушерським відділенням пологового будинку, який постраждав від ракетної атаки 29 грудня 2023 року, пам‘ятною медаллю «За заслуги перед містом». Раніше вона була отримала звання «Заслужений лікар України», повідомляє «Наше Місто» з посиланням на ДніпроTV.

У той страшний день Ірина Кульбач разом з іншими лікарями вивела в укриття всіх пацієнтів та відвідувачів пологового, завдяки чому врятували 19 породіль та 4 новонароджених дітей.

«Країна бореться з ворогом вже майже два роки. Розумію, що тяжко усім, але прошу усіх причетних — зробіть все для того, щоб пологовий будинок запрацював знову. Щоб тут народжувалися діти – наше майбутнє», — відмітила Ірина Кульбач в одному із своїх інтерв’ю.
Нагадаємо, раніше ми писали, що ранок 29 грудня 2023 року назавжди запам’ятається українцям – ворог здійснив черговий масований обстріл наших міст. Не оминула гірка доля і Дніпро – ракети влучили в ТРЦ та пологовий будинок. Загинуло семеро людей, близько тридцяти отримали поранення. Від вибуху пологовий зазнав значних пошкоджень. Частина будівлі обвалилася, інші приміщення були задимлені та забруднені уламками.