Мер Філатов розповів, чому у Дніпрі зараз не садять дерева та не ремонтують дороги

Филатов

Мер Дніпра Борис Філатов пояснив, чому  в облцентрі призупинена робота ЖКГ й нагадав, що війна не закінчується від того, що ми живемо у відносно спокійному місті, повідомляє Gorsovet.

Постараюся відповісти, особливо впораним, окремим постом, особливо тим, хто навіть в умовах війни страждає на розрідження мозку.
Ще раз нагадуванням, що в країні – ВІЙНА.
Справжня страшна війна і від того, що ви живете у відносно спокійному місті, від цього війна не закінчується.
І тому, коли ви пишете в коментарях чи мені в личку відверте марення: "Посадіть у дворі дерева/ побудуйте новий дитячий майданчик/ вкрутіть лампочку в під'їзді/ реконструюйте черговий парк/ відремонтуйте гурток для дітей", то нагадую вам, що це зробити НЕМОЖЛИВО.
По-перше, тому що в країні – ВІЙНА!
А, по-друге, згідно з постановою Кабінету Міністрів N590 місцевому самоврядуванню суворо заборонено фінансувати БУДЬ-ЯКІ роботи, крім аварійних.
І державне казначейство не пропускає нам жодного платежу, за винятком зарплат, соцвиплат і поточного обслуговування (прибирання сміття та ін.)
Особливо важка ситуація із ремонтом доріг.
Фактично вони почали сипатися вже скрізь, але ми, місцеве самоврядування, не можемо переконати великих київських начальників, що якщо така ситуація з оплатами триватиме, то до весни багато доріг просто зійдуть разом зі снігом, - йдеться у дописі мера у соцмережі.

Борис Філатов погодився з тим, що під час війни витрати повинні бути обмеженими на користь ЗСУ.

Проте, незважаючи на мої дуже складні відносини з центральною владою, я вважаю, що обмеження будь-яких витрат, як центральної влади, так і місцевого самоврядування на користь ЗСУ та фронту – ЦЕ ПРАВИЛЬНО.
Тому що всі ресурси нашої країни мають бути спрямовані на потреби оборони країни, а не на задоволення криків ідіотів (а може просто цинічних і себелюбних людей), які забули, що в країні війна і тому хочуть, щоб їм пересипали новий пісочок на дитячому майданчику.

Нагадую ще раз, що територіальна громада Дніпра (усі ми разом з вами) витратили на потреби фронту вже понад півмільярда гривень і продовжуватимемо це робити й надалі.
Спасибі за увагу.
І ще раз нагадую, що у країні ВІЙНА, - написав Борис Філатов.

борис

Нагадаємо, напередодні мер Дніпра Філатов розповів про плани, які зруйнувала війна.