Мерія Дніпра першою в Україні виділила кошти на комплексне оснащення кафедри університету, де готують кадрових військових фахівців для ЗСУ та Держспецтрансслужби

o_1i0b7nk7a17msoc81lpd1bcm1ca01d

У Дніпрі Український державний університет науки і технологій отримав від міста грошовий сертифікат на розвиток кафедри військової підготовки для майбутніх кадрових військових фахівців ЗСУ та Державної спеціальної служби транспорту. Це перший приклад такої співпраці між мерією та закладом вищої освіти, адже останні не підпорядковуються місцевому самоврядуванню. Коментуючи цю подію, мер Борис Філатов зауважив, що Дніпро не лише системно допомагає Силам оборони технікою, дронами та транспортом, а знайшов можливість підтримати тих, хто зараз здобуває освіту для служби у лавах захисників.

«Це принципово для міста — працювати для зміцнення українського війська у всіх необхідних процесах. Зокрема й коли йдеться про підготовку курсантів», — сказав він.

Так кошти територіальної громади підуть на придбання сучасного обладнання для лабораторії військової кафедри та профільних тренажерів.

«Ми зможемо придбати устаткування, щоб навички були не лише теоретичними, а й відповідали реаліям сьогодення. Це не лише про якість навчання, а й про безпеку життя», — наголосили в університеті.