Мешканці Нікополя масово тікають з міста через постійні ворожі обстріли

06aef02f-bcdd-4e6b-8d13-83b4648b208f

Нікопольці масово залишають місто після початку активних обстрілів з протилежного берега Каховського водосховища. Про це повідомляє Gorsovet.

Відомо, що всі села Нікопольського району, які знаходяться на відносно безпечній території вже "забиті" мешканцями з територій, де йдуть активні бойові дії. Активно містяни шукають житло у Покрові і Дніпрі. А також залишають місто евакопотягом, прямуючи до Львова і далі.

Нагадаємо, потяг Запоріжжя-Львів відправляється зі станції у Нікополі – о 12:58. Він має еваковагони. Раніше з Нікополя евакопотягом вирушало до 10 людей на день. А минулого тижня – у десятки разів більше. У середньому до 200 містян на день. Про це розповів начальник дніпровського центрального вокзалу Вадим Бусурулов.

Евакопотяг продовжує ходити й нині. За останню добу на ньому поїхали з міста 35 людей. Поїзд №120 ходить із Запоріжжя до Львова щодня. Він робить зупинки у Нікополі, Апостоловому, Кривому Розі тощо. У складі потягу – 4 евакуаційні вагони. У разі потреби їхню кількість збільшуватимемо. Проїзд безкоштовний, – сказав Вадим Бусурулов.

Ще один евакопотяг щодня іде через Дніпро. Це поїзд №233/85 «Покровськ-Дніпро-Львів». Відправлення з Дніпра – о 21:34.

Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі нацгвардійці затримали чоловіка, якого розшукувала поліція