Ми не настільки багаті, щоб мати багато вихідних – пропозиціонер з Дніпра Антон Андрієнко

анто

Депутат від ПП «Пропозиція» у Дніпровській міській раді Антон Андрієнко під час засідання ПРОпозиціонери Клубу на тему “Національні свята України. Чи всі вони потрібні?” провів аналогії з різними країнами світу. А також висловив пропозиції щодо новітнього підходу до цього питання.  

На думку пропозиціонера, в Україні – засилля святкових днів. Тож виходить, що українцям ніколи працювати, ніколи заробляти гроші і ніколи сплачувати податки. Він також процитував колишнього президента Ізраїлю Шимона Переса про те, що бідна країна не може собі дозволити багато відпочивати. І назвав поганим приклад Польщі, де неділю в обов’язковому порядку оголошено вихідним для мотивації громадян відвідувати церкву. А українська практика переносу святкових днів, на думку Антона Андрієнка, є згубною для вітчизняної економіки. Водночас він закликав відзначати більше свят, які об’єднують українців, без оголошення їх неробочими.

Звичайно, що День Незалежності України – загальнодержавне національне свято, яка має бути вихідним. Але відпочинком не варто зловживати. До переліку загальнодержавних я б додав День Матері або національне свято Тараса Шевченка.

Це зайвий привід приділити час сім’ї чи згуртуватись довкола національної ідеї. Головне, щоб вони не стали формальними – таке, за радянською традицією, у нас часто практикують.

Водночас, я прихильник оголошення регіональних свят, в залежності від потреб тієї чи іншої громади, її національних, релігійних чи інших особливостей. Партія «Пропозиція» якраз наполягає на цьому в контексті реформи децентралізації, – наголосив депутат-пропозиціонер.

Подписывайтесь на Горсовет в Facebook