Міцно тримають свій фронт: енергетики Дніпра підбили підсумки 2023 року та поділились планами на наступний

енергетики

2023 рік добігає кінця. Україна оговтувалася після минулорічних ворожих атак, через які сильно постраждала наша енергетична інфраструктура. Енергетики вдень та вночі працювали над тим, аби в наших оселях попри всі ці негаразди було освітлення. 

Як повідомили нам в ПpAT «ПEEM «ЦЕК», за цей рік їхніми працівниками виконано понад чотири тисячі планових i близько тисячі аварійних робіт.

«Внаслідок російської aгpecії пошкоджені: підстанції ПС-150/10кВ i ПС-35/бкВ, комплектна трансформаторна підстанція, повітряні лінії класу напруги 35 кВ i 0,4кВ, силовий трансформатор i трансформатор напруги, а також будівля загальнопідстанційного пульту керування», – повідомили в компанії.

Протягом року співробітники ЦЕК стикалися з багатьма труднощами, а саме:

  • відновлення та заміна обладнання, що постійно виходило з ладу;
  • виконання графіків погодинних i аварійних відключень, які в більшості випадків, на жаль, неможливо виконувати дистанційно;
  • обмежений через воєнний стан i низькі тарифи бюджет;
  • гостра нестача кваліфікованого персоналу.
  • Наразі кількість персоналу Товариства складає понад пів тисячі працівників, серед яких є й мобілізовані.

«Декілька десятків наших співробітників зараз перебувають у лавах 3CУ, більшість з них — добровільно. На щастя, на даний час серед наших мобілізованих співробітників немає загиблих. Проте вже є двоє постраждалих», – розповіли в компанії.


Щодо планів на наступний рік, то в ЦЕК рук не опускатимуть і продовжать відновлювальні роботи та оновлення деяких систем.

«Перш за все на наступний рік наша компанія планує забезпечувати наших споживачів якісним i безперебійним електропостачанням. Також у планах реалізація наступного етапу реконструкції підстанції 35/6 кВ та повітряних ліній 0,4 кВ i 6 кВ, встановлення реклоузерів задля дистанційного керування повітряними лініями класу напруги 10 кВ i 35 кВ», – підсумували в ЦЕК.


Дякуємо фахівцям за титанічну працю і за те, що в наших оселях затишно!

За матеріалами Дніпро Оперативний.