Місцеві вибори-2020: як у Дніпрі дільничні виборчі комісії підготувалися до їх проведення в умовах карантину 

IMG_0003

У Дніпрі продовжується моніторинг готовності дільничних виборчих комісій до проведення 25 жовтня місцевих виборів в умовах карантину. Міська влада забезпечила усім необхідним, щоб мешканці змогли проголосувати у цілком безпечних умовах. 

Так, у державному коледжі будівельно-монтажних технологій та архітектури базується дільнична виборча комісія №121304, де за списком 1 061 виборець.

«Наразі вже всі підготовчі заходи завершені. Ми цілком готові вже завтра вчасно відкрити дільницю з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних вимог. Вже встановлені кабінки для голосування, одна з них для людей з підвищеною температурою чи ознаками респіраторного захворювання та відповідною окремою скринькою для бюлетенів. Також є у наявності маски, санітайзери, нанесено розмітку для дотримання соціальної дистанції. Розміщено також наглядні інформаційні плакати щодо необхідності дотриманні протиепідемічних заходів, місця для утилізації використаних захисних засобів. Обов’язково буде завтра відповідальна особа, яка на вході у дільницю робитиме температурний скринінг та опитуватиме виборців на наявність будь-яких ознак респіраторних захворювань. Якщо будуть такі випадки, людина обов’язково матиме право проголосувати, адже для цього створені усі відповідні умови», - підкреслив член Центральної районної у Дніпрі територіальної виборчої комісії Ігор Зуйков.

Зі свого боку, заступник директора коледжу Віктор Павловічев зазначив:

«У нашому закладі вже багато років розміщується дільнична виборча комісія під час різних виборів. Надаємо приміщення як для проведення самого голосування, роботи комісії, так і для зберігання бюлетенів, які охороняють представники поліції. Обов’язково кожні дві години буде вологе прибирання з дезінфікуючими засобами, оброблятиметься підлога, столи, поверхні, поручні тощо. Цілодобово чергуватиме електрик».

Одна виборча дільниця – №121305 – працюватиме і в приміщенні ДП «Український інститут по проектуванню металургійних заводів». Тут за списком – 1 408 виборців.

«Вже все цілком готове для проведення голосування в безпечних умовах з дотриманням протиепідемічних заходів. Серед іншого, облаштували окрему кабінку для голосування тих виборців, у кого виявиться температура чи ознаки ГРВІ. Нанесено розмітку, облаштовано місця для отримання бюлетенів теж з дотриманням соціальної дистанції. У наявності маски, санітайзери, дезінфікуючі засоби. Обов’язково буде вологе прибирання приміщення, відповідальна особа для проведення температурного скринінгу», - розповіла членкиня Центральної районної у Дніпрі територіальної виборчої комісії Валентина Чебакова.

За словами спеціалістки відділу Центральної районної у м. Дніпрі ради Світлани Карімової, на дільниці зареєстровано 15 виборців, які голосуватимуть вдома через різні причини:

«Для цього все теж підготовлено. Члени комісії забезпечені всім необхідним, у тому числі і захисними засобами. Відомо, що виборці повинні мати індивідуальні засоби захисту, але якщо виявиться, що маски не буде, людина її отримає. Словом, дільниця облаштована відповідно до вимог законодавства та дотримання протиепідемічних вимог».

Нагадаємо, що інфекційна безпека буде дотримана на всіх 425 виборчих дільницях Дніпра. Для голосування 25-го жовтня дільниці працюватимуть з 8.00 до 20.00. Голосуйте безпечно та відповідально!

IMG_0026IMG_0018IMG_0016IMG_0015IMG_0014IMG_0013IMG_0012