Міська рада Дніпра компенсує до 75% витрат у проєктах на допомогу ЗСУ

photo_2024-03-20_15-23-55

Дніпровська міська рада сприятиме проєктам, спрямованим на підтримку сил безпеки та оборони України, компенсуючи до 75% витрат. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на 11 канал.

У рамках муніципальної цільової програми «Співфінансування проєктів на допомогу силам безпеки і оборони України», місто оголосило конкурс для відбору проєктів, які отримають співфінансування від міської ради. Учасниками конкурсу можуть стати будь-які громадські об’єднання, тобто юридичні особи.

Такий конкурс надасть можливість переможцям придбати більшу кількість техніки чи обладнання для сил оборони і безпеки.

«Кожен, хто хоче допомогти армії і купити, наприклад, один дрон, може за допомогою міської ради придбати додатково ще 3 і відповідно передати на фронт вже 4 дрони. Коротко про зміст цієї програми», – розповів секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара в ефірі 11 каналу.

 

 

Загалом отримати співфінансування можна на придбання безпілотних апаратів, засобів зв’язку, амуніцію, техніку, тобто все, що замовляє військовий сектор. Окрім того, Олександр Санжара наголошує, що всі матеріально-технічні складові проєктів повинні бути підтверджені запитами від сил безпеки і оборони України.

«Має бути лист від сил оборони України, в якому вказується до цієї громадської організації, яка бере участь у конкурсі, певний запит. Наприклад, “Просимо вас передати нам дрон, або рації тощо”», – каже Санжара.
Таким чином, учасники конкурсу повинні подати письмовий запит від військових підрозділів на ім’я учасника конкурсу та внести власний внесок у розмірі не менше 25% від суми проєкту. Решта коштів переможцям буде дофінансована міською радою Дніпра.

Але, сенс конкурсу полягає у тому, що переможцем буде обрана саме та громадська організація, яка запропонує ці своєї сторони найбільший відсоток. Техніку та обладнання має бути закуповано через систему Прозоро. Таким чином організація, маючи бюджетні кошти, має сама провести закупівлю.

Загалом для кожної заявки було передбачено фінансування на суму мінімум 500 тисяч гривень, максимум на 1 мільйон. Натомість на загальний обсяг програми наразі була закладена сума близько 20 млн грн, але вона може бути збільшена до 50 млн грн у разі, якщо буде спостерігатися активність серед охочих взяти участь у конкурсі.

Подати заявки можна до 6 травня 2024 року.

Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефоном +38 093 093 97 00 або поштою [email protected].

Також з порядком проведення конкурсу можна ознайомитися тут.

 

За матеріалами Наше Місто.