Міській голова Дніпра Борис Філатов привітав мешканців міста з Новим роком

филатов

Напередодні Нового 2023-го року міський голова Дніпра Борис Філатов привітал мешканців міста з новорічними святами. Gоrsovet публікує повний текст звернення.                                 

                                                                           Дорогі земляки, шановні друзі

 Ми відпускаємо 2022-й. Рік, що був нестерпно довгим - наче чиєсь чуже життя, де на календарі все ще лютий. Та ми вистояли, бо були разом. І готові йти далі. Тому ніхто і ніщо не завадить нам загадати свої новорічні бажання. Такі прості і такі важливі.  

Щоб з фронту і з-за кордону повернулися найрідніші, і сім’ї були разом. Аби вулиці знову наповнилися сміхом, світлом і танцями. Аби зникли звуки сирен. І ми питали у рідних та друзів: «Як ти?», бо просто скучили, а не тому, що пролунали чергові вибухи.  

Давайте нести з собою в новий рік цю незламну віру в себе, в наших захисників, в рідне місто та країну. 

Пам’ятати, через що ми пройшли, і як це зробило нас сильнішими. Як із завмиранням слідкували за новинами. Разом раділи і разом плакали. Як стояли в черзі, щоб здати кров. Зустрічали потяги зі Сходу на вокзалі. Як разом співали в метро. І розсіювали темряву навколо. 

У нас одне спільне бажання - закінчення цієї війни Українською Перемогою. 

В затишку своїх осель чи мерехтінні окопних свічок. За сотні кілометрів від дому чи на робочому місці в лікарнях і котельнях. За кермом автівки, що везе допомогу на передову, чи у піклуванні про тих, кому це потрібно. 

Де б ми не були, ми загадаємо його разом. І наше бажання обов’язково здійсниться. 

Разом до Перемоги! З Новим роком!