Міський голова Дніпра Борис Філатов про відставку Залужного: «Досить істерити. Давайте працювати»

Філатов

Президент України відправив головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного у відставку. Міський голова Дніпра Борис Філатов прокоментував цю подію та реакцію суспільства на неї, повідомляє «Дніпро Оперативний». 

Борис Філатов написав, що президент мав абсолютне право відставити Головнокомандувача, а суспільство мало право обуритися - адже ми живемо у вільній країні і воюємо за демократію. Тому будь-які рішення влади можуть піддаватися сумнівам. 

"Чи є ця відставка помилкою?  Якщо йдеться про об'єднання нації – безумовно так.  Із військової точки зору – не нам судити. Із політичної – час покаже. Бо, як відомо, що посієш, те й пожнеш", - вважає міський голова. 


Філатов також нагадав свої слова щодо дещо ненормального ставлення з боку влади до персони Залужного. 

"Навіть я, людина, котра бачила його ЛИШЕ РАЗ у житті (ще до великої війни), і то мало не постраждав через «ревнощі» ОП. (Почитайте моє торішнє інтерв'ю УП, там багато цікавого). Утім, суть проблеми не у відносинах Володимира Олександровича та Валерія Федоровича. Зрештою, ми не знаємо і не можемо знати жодних подробиць, аби судити про справжні причини рішення Президента", - написав він. 


На думку міського голови, кожен у 2019-го році обирав собі "свого" Зеленського. Хтось голосував за успішного підприємця, хтось за прямого та відкритого хлопця з Кривбасу. Кожен із 73 відсотків додумував собі ідеальний образ. Сьогодні ж кожен українець вигадав собі "свого Залужного".

собливо гидко на цьому тлі виглядають міркування про те, що Сирський "не там народився і не там навчався". Бо, коли співгромадяни, що роблять окопні свічки, міркують про стратегічні операції чи військові здібності Сирського (з яким протягом великої війни я спілкувався десятки разів), то їм краще б помовчати. Валерію Федоровичу – честь та низький уклін. Олександру Станіславовичу – терпіння та сил. На ньому сьогодні лежить колосальна відповідальність. А нам усім – мудрості. Досить істерити. Давайте працювати", - резюмував Філатов.

За матеріалами Дніпро Оперативний.