«Місто наповнилось неймовірними барвами», — мешканці про тюльпани, які розквітли по всьому Дніпру

photo_2024-04-17 13.43.37

Цьогоріч у місті зʼявились нові ділянки з тюльпанами. Одна з них — сквер Старова. Там на центральній алеї навколо герба України розквітла понад 1 тис. жовтих квітів. 

На їхньому фоні гостя міста Катерина Місюра фотографує свою подругу: «Я хоч і не з Дніпра, але ми тішимося тим, наскільки місто стало красивим. Дуже гарні квіти, підіймають настрій, та й фото виходять красиві. Ми ще гуляли по просп. Науки та на набережній — і там теж дуже красиво». 

 

Незважаючи на третій рік повномасштабної війни, комунальники Дніпра роблять усе, аби щовесни квіти тішили містян. Цьогоріч у парку Зелений Гай та сквері Старова висадили 5 тисяч тюльпанів, які Дніпру подарували партнери з Королівства Нідерландів. 

 

«У сквері Старова ми висадили жовті цибулини сорту «Санрей». Вони невибагливі і догляд за ними досить легкий. Крім цього, внесли добрива, аби вони гарніше квітли», — розповіла начальниця служби благоустрою та утримання зелених зон КП «Міська інфраструктура» ДМР Любов Чадіна. 

 

Одна з переваг тюльпанів — вони багаторічні. Уже кілька років квіти можна зустріти не лише у парках, а ще на 10 локаціях по всьому місту: набережна, просп. Науки, просп. Миру, просп. Д. Яворницького, Січеславська Набережна, Сонячна Набережна, розвʼязка Кайдацького мосту, бульвар Слави та інші. 

 

«Ці багаторічні тюльпани комунальники висаджували декілька років тому. Їхня основна перевага, що вони не потребують додаткового догляду та самостійно ростуть. 

Завдяки цьому щороку бачимо велику кількість квітів і не витрачаємо кошти з бюджету. Це у період воєнного стану дуже важливо. Але хочеться звернутись до мешканців з проханням: не виривайте квіти, адже у вас вдома вони стоятимуть один день, а всіх мешканців Дніпра вони радуватимуть ще тривалий час», — зауважив керівник проєктно-виробничого відділу КП «Міськзеленбуд» ДМР Сергій Овчаренко.