“Місто піклується - місто готується”: Дніпровський електротранспорт повністю облаштував Пункти незламності 

8 (20)

КП “Дніпровський електротранспорт” ДМР повністю підготував Пункти незламності до можливого блекауту. За дорученням міського голови Дніпра Бориса Філатова у підрозділах КП “Дніпровський електротранспорт” ДМР облаштували шість пунктів незламності. Там розмістили генератори, які у постійній готовності до будь-яких ситуацій. Таким чином дніпряни на випадок відключення світла можуть прийти зарядити свої гаджети, зігрітися, послухати радіо та випити гарячого чаю. Також є медичні куточки з необхідними ліками, де чергує медик. Розмістили і куточки для дітей. 

Задля комфорту дніпрян ми у більшості пунктів облаштували на дворі піч на дровах, аби у випадку довготривалого блекауту кожен міг приготувати їжу або підігріти воду. Також встановлюємо інтернет роутери, щоб відвідувачі наших Пунктів незламності мали постійний зв’язок. Але ми розуміємо, що його ще треба буде посилити, адже на практиці бачили, що він деякий час може не працювати. Тож ми працюємо з інтернет-провайдерами та представниками операторів мобільного звʼязку, аби заживити їх вишки та вузли звʼязку від наших генераторів на період блекауту. Також на випадок повної відсутності звʼязку в усіх пунктах є радіо, адже наразі є розуміння міської влади, що треба  виходити на радіозв'язок та щогодини повідомляти мешканцям про стан мереж опалення, водопостачання та всю іншу оперативну інформацію, - зазначив директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Ігор Маковцев 


Зі свого боку, провідний фахівець КП "Дніпровський електротранспорт" ДМР Микита Керенцев додав:

Дніпро не залишає дніпрян без уваги та турботи, ми піклуємось про кожного, тож на наших Пунктах незламності ми передбачили усі ймовірні ситуації, аби гості наших пунктів мали все необхідне, щоб з легкістю пережити ймовірний блекаут. Навіть якщо в генераторах закінчить пальне, то на той час поки його підвезуть та заправлять, в нас є майже на кожному пункті дві буржуйки: одна на вулиці, а інша усередині пункту в окремій кімнаті, де люди зможуть обігрітись. 


Один із відвідувачів Пункту незламності Олександр Глущенко також додав:

Гарно, що є такі пункти, де можна підзарядити телефон, адже мені по роботі треба бути завжди на зв'язку, бо від мого телефону  залежить вся моя робота. До того ж, тут є чай, кава та дитячий куточок, де моя дитина може провести час. Тож вдячний, що про містян так попіклувались. 


Пункти незламності на базах КП “Дніпровський електротранспорт” ДМР можна знайти за наступними адресами: 

  • проспект Сергія Нігояна, 49 (Трамвайний парк)
  • вулиця Холодильна, 7 (Депо №1)
  • проспект Богдана Хмельницького, 31А (Депо №2)
  • вулиця Миколи Руденка, 106 (Гуртожиток №6)
  • проспект Свободи, 74 (Станція №19)
  • вулиця Бориса Кротова, 15А (АТП)

9 (19)7 (21)6 (22)5 (21)4 (23)3 (21)2 (19)1918 (1)1716 (1)15 (1)